Konsulting

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży medialnej oferujemy Państwu pełen zakres usług doradczych z zakresu komunikacji z mediami oraz zarządzania sytuacją kryzysową.

 

Proponujemy fachowe doradztwo obejmujące swym zakresem audyty, tworzenie strategii, a także prowadzenie konkretnych działań zmierzających do budowania korzystnych relacji z mediami.

 

Nasze działania są spójne i konsekwentne, przede wszystkim precyzyjnie dopasowane do potrzeb klientów.

 

Dzielimy się naszym doświadczeniem w trakcie szkoleń medialnych, które mają indywidualny charakter i są dostosowane do potrzeb konkretnego odbiorcy.

 

Zarządzanie sytuacją kryzysową jest naszą specjalnością. Dla nas nie ma sytuacji, z której nie ma wyjścia! A straty wizerunkowe – wynikające z niewłaściwego działania są często trudniejsze zarządzania, niż faktyczna sytuacja kryzysowa.

 

Jeśli Twoja Firma znalazła się w kryzysowej sytuacji, na której może ucierpieć jej wizerunek, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. Służymy fachową pomocą! Nie boimy się wyzwań!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Twój klucz do świata mediów

Wizerunek firmy w relacjach zewnętrznych to podstawa sukcesu każdego biznesu. Praca nad nim to poważne wyzwanie i duża odpowiedzialność, zwłaszcza w zarządzaniu sytuacją kryzysową. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży medialnej daje każdemu naszemu Klientowi poczucie bezpieczeństwa i wymierne efekty. Kreujemy strategie dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów i je realizujemy. Dbamy o samopoczucie
i komfort - dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Wprowadzamy w świat multimediów i nowych technologii, specjalizując się w profesjonalnej produkcji filmowej (dla biznesu i samorządów) oraz telewizyjnej. Psycho-Media to produkt uszyty na miarę - każdego Klienta.