• Kuba Sito

  Z mediami związany od 16 roku roku życia. Dziennikarz radiowy i telewizyjny. Doświadczenie zdobywał m.in. w Polskim Radiu (RDC, Jedynka), kanałach Grupy TVN (TVN Warszawa, TVN24) oraz w Telewizji Polskiej (TVP1, TVP3). Jego ulubioną formą wyrazu są reportaże, zwłaszcza o tematyce społecznej, jednak jak ryba w wodzie czuje się w programach na żywo.

  Od 2010 roku związany z produkcją filmową i telewizyjną, jako producent, reżyser filmów promocyjnych i reklamowych oraz programów telewizyjnych.
  W 2015 roku jego film „Trzy kolory” zdobył srebrnego delfina Cannes Corporate Media & TV Awards. W tym samym roku otrzymał trzy pierwsze nagrody
  Film Art&Tourism Festivalu, za spot „Opolskie – zawsze jesteś zaproszony”
  z udziałem Czesława Mozila, Ewy Farnej i Marka Piekarczyka oraz spot
  i film promocyjny „Puszcza Białowieska – tu nic nie jest przypadkowe”.

 • Bartosz Wyszyński

  Motion designer i montażysta. Ze sztuką związany jest od dziecka, a od ponad 5 lat jego pasja łączy się z pracą. Artystyczna dusza. Absolwent Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie. Uwielbia uczyć się nowych rzeczy i poszukuje wyzwań. W wolnym czasie zajmuje się malarstwem.

  Doświadczenie nabyte w agencjach reklamowych oraz przy licznych projektach zrealizowanych jako freelancer pozwoliło mu objąć pieczę nad montażem filmowym, animacjami oraz szeroko pojętą kreacją artystyczną.

 • Lubomir Sulgostowski

  Operator filmowy i telewizyjny. Światło i obraz to od dzieciństwa jego największa pasja, którą od ponad 10 lat może realizować pracując z kamerą. Jako operator obrazu spełnia się w różnorodnych formach wyrazu filmowego, realizując zarówno spoty reklamowe, filmy promocyjne, newsowe materiały reporterskie, reportaże i filmy dokumentalne, jak i programy na żywo.

  Na stałe związany z Telewizją Polską oraz firmą PSYCHO-MEDIA.

  Stara się, aby każdy projekt filmowy, niezależnie od budżetu i rozmachu, miał swój niepowtarzalny charakter. My możemy to tylko potwierdzić.

Twój klucz do świata mediów

Wizerunek firmy w relacjach zewnętrznych to podstawa sukcesu każdego biznesu. Praca nad nim to poważne wyzwanie i duża odpowiedzialność, zwłaszcza w zarządzaniu sytuacją kryzysową. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży medialnej daje każdemu naszemu Klientowi poczucie bezpieczeństwa i wymierne efekty. Kreujemy strategie dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów i je realizujemy. Dbamy o samopoczucie
i komfort - dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Wprowadzamy w świat multimediów i nowych technologii, specjalizując się w profesjonalnej produkcji filmowej (dla biznesu i samorządów) oraz telewizyjnej. Psycho-Media to produkt uszyty na miarę - każdego Klienta.